Porady

Przygotuj się do remontu – sprawdź, co będzie ci potrzebne

Przygotuj się do remontu – sprawdź, co będzie ci potrzebne

Remonty zazwyczaj kojarzą się z dużymi wydatkami oraz bałaganem, który wymaga wiele czasu i wysiłku, by go posprzątać. Robiąc przemyślane zakupy, można uniknąć zarówno ogromnych wydatków, jak i długiego i męczącego sprzątania.

Co będzie ci potrzebne do zabezpieczenia wnętrza na czas remontu?

Jeżeli chcesz uniknąć wielogodzinnego sprzątania po remoncie, a przy tym ochronić swoje meble i inne cenne przedmioty przed zniszczeniem, wyposaż się w odpowiednie akcesoria. Przyda ci się folia malarska, którą zabezpieczysz podłogi oraz meble przed zachlapaniem farbą. Jeżeli planujesz większy remont i kucie ścian lub kafli, wybierz grubszą folię. Zabezpieczy ona podłogę przed ewentualnymi zarysowaniami, które mogą powstać w czasie prac remontowych. Dodatkowo wyposaż się w zapas taśmy malarskiej. Umożliwia ona nie tylko równe odcięcie kolorów na ścianach. Przy jej pomocy zamocujesz folię na podłodze, a w czasie malowania ochronisz miejsca takie jak ramy okienne czy drzwiowe.

Jakie akcesoria przydadzą się do wykonania prac remontowych?

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju prace będą wykonywane w twoim domu lub mieszkaniu. Przykładowo, gdy planujesz malowanie, przydadzą ci się kuwety na farbę i akcesoria malarskie o różnej wielkości (wałki, pędzle). Specjalne pędzle przydadzą się również do nakładania tapet. Jeśli samodzielnie będziesz kłaść kafelki, przydatnym akcesorium może się okazać poziomica, która ułatwi sprawdzenie, czy zostały one równo nałożone. Jeżeli nie wiesz dokładnie, czego będziesz potrzebować do poszczególnych prac, pamiętaj, że zawsze możesz skonsultować się z pracownikiem sklepu budowlanego, w którym dokonujesz zakupów.

Gdzie szukać informacji na temat promocji?

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na zakupach związanych z remontem, swoją uwagę skieruj na ofertę sklepu z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi. Przykładem może być sieć PSB Mrówka, gdzie znajdziesz praktycznie wszystko, czego potrzebujesz do wykonania remontu i prac wykończeniowych. Śledź ofertę przedstawianą w gazetkach promocyjnych – tę z PSB Mrówka zajdziesz na stronie https://www.payback.pl/sklepy-stacjonarne/psb-mrowka/gazetka-mrowka. Pamiętaj, że korzystając z oferty tego sklepu, możesz zbierać również punkty PAYBACK. Wystarczy, że w kasie okażesz kartę (plastikową lub w wersji elektronicznej, dostępną w aplikacji PAYBACK). Zwróć uwagę, że uzbieranymi wcześniej punktami możesz obniżyć wysokość rachunku za zakupy. Jeżeli chcesz skorzystać z tej opcji, powiedz o tym kasjerowi przed dokonaniem transakcji. Możesz też wymienić zgromadzone środki na nagrody dostępne na stronie PAYBACK.

Similar Posts