Porady

Mieszkania Kiełczów czy mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu?

Mieszkania Kiełczów czy mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu?

Powiedz, jaką nieruchomość kupisz natychmiast, nie szukając już dłużej? Cena ma znaczenie, to prawda. Właśnie dlatego szukasz mieszkania w Kiełczowie lub Długołęce. Być może jednak cały czas masz w głowie mnóstwo wątpliwości. Nawet jeśli znajdziesz magiczną lampę z dżinem spełniającym życzenia, nie będziesz wiedzieć, o co właściwie poprosić.

Gdy Ty rozważasz wszystkie możliwości, niedaleko powstaje inwestycja, która przypadnie do gustu każdemu. Wrocławski deweloper wyraźnie obrał sobie za cel stworzyć osiedle rodem z marzeń, które łączy w sobie zalety niejednokrotnie przeciwnych opcji. Co więcej – udało mu się stanąć na wysokości zadania, co wyraźnie widać w wynikach sprzedażowych.

Mieszkanie Kiełczów czy Wrocław? A po co dokonywać wyboru?

Być może do poszukiwań mieszkania w Kiełczowie zachęciło Cię wieloletnie pomieszkiwanie w centrum Wrocławia. Masz już serdecznie dosyć smogu i zgiełku. Chcesz w końcu założyć własny ogródek warzywny lub kwiatowy i wylegiwać się w nim w promieniach słońca. 

Z tego względu wybierasz Kiełczów – lokalizację oddaloną od centrum, o niezbyt dobrym dojeździe. Uwierz, za jakiś czas będziesz tęsknić za miejskim życiem i łatwym dostępem do udogodnień takich jak sklepy, przychodnie, szkoły, teatry, kina i festiwale plenerowe, z których Wrocław słynie na cały świat. Dlatego zerknij na mapę i znajdź coś nieco bliżej. 

Twój palec wjechał na Psie Pole? Tak, to tutaj. Jeśli zechcesz, w parę minut znajdziesz się poza miastem. Codzienne dojazdy do centrum Wrocławia zabiorą Ci jednak nie więcej, niż pół godziny. Jeśli wybierzesz mieszkanie w Kiełczowie, będzie to niemożliwe.

Dom czy mieszkanie na sprzedaż? A może jedno i drugie?

Tak naprawdę miło jest mieć sąsiadów. Takich miłych sąsiadów, którzy są na podobnym etapie życiowym. Jest to możliwe tylko na nowych osiedlach. Budowane w takich miejscach relacje zacieśniają się z biegiem lat, co zdecydowanie zwiększa poziom bezpieczeństwa. Balkon w mieszkaniu w Kiełczowie  również byłby miłą opcją. Ale ogród też dobra rzecz.

Co powiesz na domy w zabudowie szeregowej, w których zaplanowano po dwa dwupoziomowe mieszkania w każdym segmencie? Ciekawa opcja, prawda? Co więcej, także mieszkańcy oddalonych od ziemi mieszkań będą mieli własne ogródki. Specjalnie dla nich deweloper zaplanował drugą linię ogrodów, w których mogą się znaleźć w minutę.

Nieruchomość blisko wody. Ale nie za blisko, bo nie lubisz komarów?

Po co masz kupować mieszkanie w Kiełczowie, jeśli możesz kupić lokal w domu nieopodal ulubionych terenów spacerowych mieszkańców Psiego Pola? Od wałów nad Widawą może Cię dzielić zaledwie kilka minut spacerem. Są one nie tylko niezwykle malownicze, ale również doskonale chronią mieszkańców dzielnicy przed powodziami. 

Wolne dni będziesz więc spędzać we własnym mieszkaniu o metrażu od 85 do 104 m2. Jeśli najdzie Cię na to ochota, w każdej chwili możesz wskoczyć na rower i wyruszyć na długą wycieczkę po zielonej okolicy. Albo usiądziesz nad wodą i będziesz się cieszyć panującym wokół spokojem.

Czy mieszkania w Kiełczowie mają powyższe zalety?

Niestety podobnych zalet nie mają żadne dostępne obecnie mieszkania w Kiełczowie. Co więcej, trudno znaleźć podobną inwestycję na całej mapie Polski. Nic dziwnego, że deweloper budujący osiedle Franki House, bo o nim tu mowa, bardzo szybko sprzedał większość mieszkań. Wciąż jednak masz szansę zobaczyć ostatnie z nich. Umów się na spotkanie, nim ktoś Cię wyprzedzi i zamieszka w domu, który może należeć do Ciebie. Przecież właśnie na taką propozycję od dawna czekasz.

Similar Posts