Porady

Jak działa toaleta myjąca?

Jak działa toaleta myjąca?

Obecnie w wielu nowocześnie urządzonych łazienkach można spotkać toalety myjące. Są one doskonałym wyborem dla tych osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania. Czym się charakteryzuje oraz jak działa toaleta myjąca?

Toaleta myjąca – wyjątkowy design i niesamowita wygoda

Toaleta myjąca to bez wątpienia połączenie zaawansowanej technologii oraz designu. Jest ona ciekawym połączeniem misy ustępowej oraz bidetowej. Jej priorytetowym zadaniem jest zadbanie o higienę intymną wszystkich użytkowników łazienki, zawsze po skorzystaniu z toalety.

Toaleta myjąca jest sprawdzonym rozwiązaniem dla tych wszystkich właścicieli mieszkań, którzy borykają się z małym metrażem łazienki i w której umieszczenie tych dwóch osobnych sanitariatów jest niemożliwe. Jest ona również świetną propozycją dla tych wszystkich osób, które poszukują higieny i komfortu w przestronnych łazienkach oraz sprawdzonego sposobu na zwiększenie funkcjonalności tego wnętrza.

Elegancki design toalety myjącej sprawia, że można ją wkomponować w wystrój każdej nowocześnie urządzonej łazienki. Ukryte systemy oraz przemyślane wzornictwo sprawiają, że w niczym nie różni się ona od tradycyjnego WC.

Jak działa toaleta myjąca?

To kompleksowe oraz niezawodne urządzenie stanowi innowacyjne rozwiązanie w kwestii higieny intymnej. Zaawansowana technologia toalety myjącej jest ukryta w korpusie misy. Prócz niewidocznego gołym okiem mechanizmu wewnątrz niej ukryta jest specjalna dysza, która potrafi zadbać o właściwą higienę wszystkich użytkowników. Po skorzystaniu z toalety należy najpierw ją dobrze spłukać, a następnie przy pomocy pokrętła sterującego uruchomić funkcję mycia.

Toaleta myjąca działa w taki sposób, że najpierw przepłukuje misę, a później z pierścienia umieszczonego wewnątrz misy wysuwa się dysza myjąca i pojawia się strumień wody. Można go regulować za pomocą tego samego pokrętła, którym uruchamia się to urządzenie. Czynności te można również wykonywać z poziomu aplikacji. Na koniec dysza chowa się w osłonie i wówczas to misa jest ponownie płukana.

Toaleta myjąca a jej istotne zalety

Posiadając w swej łazience to urządzenie, można cieszyć się higieną, podmywając intymne części ciała każdorazowo po skorzystaniu z toalety. Dzięki temu można ograniczyć ilość zużywania papieru toaletowego oraz zapewnić sobie wysoki komfort.

Obecnie toalety myjące są oferowane w bogatej ofercie. Wystarczy wejść na stronę https://arenalazienek.pl/pl/c/Toalety-i-deski-myjace/575 i wybrać taką, która będzie najbardziej odpowiednia. W sprzedaży znajdują się modele o zaawansowanej technologii, na przykład z funkcją:

  • podgrzewania deski
  • usuwania nieprzyjemnych zapachów
  • odkamieniania
  • regulowania strumienia wody
  • podświetlania muszli w porze nocnej

Dużym atutem oferowanych toalet myjących są ukryte przyłącza wody i prądu, dzięki czemu urządzenia te prezentują się bardzo estetycznie.

Similar Posts