Porady

Dom w Siechnicach, jako odpowiedź na zróżnicowane potrzeby mieszkańców.

Dom w Siechnicach, jako odpowiedź na zróżnicowane potrzeby mieszkańców.

Wybór swojego miejsca do życia bywa często niełatwy, a perspektywy decydujące o tym, co ostatecznie wybierzemy potrafią ciągle się zmieniać. Zaczynając od zgromadzonych funduszy, możliwości kredytowych, bliskości z naturą, czy potrzeb związanych z udogodnieniami, jaki daje miasto – wiele różnych czynników może przewijać się przez umysł przyszłego właściciela nieruchomości.

Duży dom w spokojnej okolicy, czy przestronne mieszkanie w centrum miasta? Nierzadko wybór nie jest prosty, dlatego wrocławscy deweloperzy poszukują rozwiązań, które będą świetnym kompromisem dla większości odbiorców. Scandi City to projekt powstający w Siechnicach i łączący ze sobą wszystkie przywileje, jakie niesie przestrzeń znajdująca się pomiędzy ruchliwym miastem, a spokojnymi obrzeżami. W tym miejscu spotyka się funkcjonalność z nowoczesnością. Domy na sprzedaż znajdujące się w okolicy Wrocławia to rozwiązanie dla wszystkich zmęczonych miastem, a jednocześnie nie potrafiących w pełni z niego zrezygnować. 

Malownicza okolica blisko miasta – domy Siechnice.

Działka na której powstało osiedle w Siechnicach to miejsce, które jest oddalone od zgiełku miasta, a jednocześnie pozostaje w dogodnej odległości od Wrocławia. Scandi City to inwestycja zlokalizowana w malowniczej okolicy, która przyszłym mieszkańcom daje możliwość odpoczynku w otoczeniu natury, której często brakuje w ruchliwym centrum. Deweloper oferuje swoim odbiorcom rozwiązania, które cenią sobie właściciele domów wolnostojących, mogący korzystać z zielonej przestrzeni przed domem i cieszyć się ciszą tak potrzebną po całym dniu pracy. Z drugiej strony, niewielka odległość od miasta nie zmusza mieszkańców do rezygnacji z rozrywek i możliwości, jakie oferuje Wrocław i toczące się w nim życie. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się zalew Błękitna Laguna. Liczne ścieżki rowerowe i spacerowe dopełniają niezwykłego krajobrazu i dają mieszkańcom możliwość również aktywnego wypoczynku wśród dóbr natury. 

Oszczędność kosztów i wydatków – spokojne życie wypełnione przyjemnościami.

Domy Siechnice to dwukondygnacyjne domy szeregowe, które cechuje duża przestrzeń mieszkalna i użytkowa. Mieszkańcy mogą wybrać dom o powierzchni 84 m2 lub 112 m2. Otwarty salon z wyjściem na taras i ogród, aneks kuchenny, łazienka – parter każdego z domów zachęca do dzielenia wspólnego, rodzinnego czasu ze wszystkimi mieszkańcami i przybywającymi do domu gośćmi. Piętro to prywatna oaza, pozwalająca na wyciszenie i spokojny odpoczynek w ciszy.

Domy szeregowe w Siechnicach stanowią świetną alternatywę dla reszty nieruchomości jeszcze z jednego względu. Zakup domu w zabudowie szeregowej pod miastem to inwestycja duża bardziej opłacalna niż mieszkanie w mieście czy dom wolnostojący poza jego granicami. Zarówno koszty zakupu, jak i ogrzewania są znacznie mniejsze, ze względu na rodzaj zabudowy. Jeśli ta inwestycja wydaje się idealną dla Ciebie i Twojej rodziny, skontaktuj się z biurem sprzedaży i zapytaj o możliwości zakupu jednego z domów szeregowych w Siechnicach. 

Similar Posts