Porady

Profesjonalne moskitiery – jak zabezpieczyć się przed owadami?

Profesjonalne moskitiery - jak zabezpieczyć się przed owadami?

Nadchodzi lato, a wraz z nim wszystko tętni życiem. Niestety również i te elementy przyrody, które dla nas są wyjątkowo uciążliwe, czyli muchy i komary. Aby odpowiednio zabezpieczyć się przed nimi, warto już teraz pomyśleć o montażu profesjonalnej moskitiery, która uchroni nas przed owadami i insektami.

Tanie siatki, czy profesjonalne konstrukcje? Jakie moskitiery wybrać?

Aktualnie w sklepie Skarbiec znajdziemy różnorodne moskitiery, zarówno te szybkiego montażu, jak i profesjonalne konstrukcje. Wielu z nas obawiając się większej inwestycji, każdego roku kupuje zwykłą siatkę na owady, którą montuje się w ramie okiennej na specjalnej taśmie. Niestety tego typu rozwiązania zazwyczaj okazują się niewystarczające, a niekiedy nawet dość frustrujące. Już sam montaż siatki jest niezwykle irytujący z uwagi na nierzadko słaby klej w załączonych do zestawu taśmach. Co gorsze, gdy tylko rama okienna się rozgrzeje pod wpływem promieni słonecznych, klej natychmiast puszcza. W efekcie nasze moskitiery się odchylają, a owady zapraszane są do wnętrza budynku. Jednym słowem nie są warte uwagi, bo nie chronią nas tak, jak te profesjonalne konstrukcje.

Jeśli weźmiemy pod lupę profesjonalne moskitiery, szybko zauważymy, że te konstrukcje są znacznie trwalsze i bezawaryjne. Charakterystycznym aspektem dla tego typu rozwiązań jest prosta i stabilna konstrukcja. W efekcie moskitiery są dziecinnie proste w montażu. W kilka chwil można zamontować moskitierę w otworze okiennym, by móc cieszyć się komfortem letnich nocy bez kąsających komarów i uporczywych much.

Okienne i drzwiowe moskitiery

Warto także podkreślić, że w przypadku profesjonalnych konstrukcji, mamy również możliwość zamówić moskitiery na otwory drzwiowe. To dodatkowy argument przemawiający za taką inwestycją. W końcu w lecie często otwieramy drzwi balkonowe czy zewnętrzne w domach jednorodzinnych. Montaż moskitiery również w drzwiach pozwoli zachować maksymalne zabezpieczenie przed uporczywymi owadami, które tylko czekają, by wlecieć do środka i dręczyć nas swoim bzyczeniem oraz kąsaniem.

Profesjonalne moskitiery wykorzystywane są od wielu lat w obiektach gastronomicznych czy hotelarskich, gdzie nie można sobie pozwolić na muchę lub innego owada. Coraz częściej możemy również spotkać takie rozwiązania w rozmaitych sklepach, biurach czy innych placówkach, w których występuje naturalny ruch powietrza przez okna lub drzwi. Nie dziwne więc, że moskitiery coraz częściej goszczą również w prywatnych domach i mieszkaniach.

Na uwagę zasługuje także fakt, że w wielu ofertach mamy również do wyboru kolorystykę ram. W ten sposób możemy tak dobrać moskitiery, że będą one niemalże niezauważalne! Szeroka gama pod względem kolorystyki, a także solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, że coraz więcej rodzin decyduje się na takie rozwiązanie.

Chcąc zapewnić sobie i swojej rodzinie wysoki komfort, warto zainwestować zarówno w okienne, jak i drzwiowe moskitiery. W ten sposób zagwarantujesz swojej rodzinie maksimum bezpieczeństwa!

Similar Posts