Budowa

Podnośniki elektryczne – wydajna i bezpieczna praca podczas najtrudniejszych zadań

Podnośniki elektryczne – wydajna i bezpieczna praca podczas najtrudniejszych zadań

Czekają cię prace wykończeniowe, a może trzeba przeprowadzić niezbędne aktywności magazynowe wraz z kończącym się rokiem? Bez względu na to, co musisz niezwłocznie zrobić, wielkim wsparciem będą dla ciebie podnośniki elektryczne, które sprawdzą się podczas najróżniejszych (i nawet najtrudniejszych) zadań.

Postaw na profesjonalistów

Wiadomo jednak, że podnośnik podnośnikowi nierówny. Jeśli funkcjonujemy w branży budowlanej, i ogólnie w sektorze maszyn ciężkich, powinniśmy wiedzieć, że cena i marka urządzenia mają tutaj kolosalne znaczenie. Oczywiście istnieją tańsze rozwiązania od mniej renomowanych producentów, aczkolwiek możemy być praktycznie pewni, że będą one znacznie mniej efektywnie, a w skrajnych przypadkach nawet niebezpieczne dla naszego zdrowia. Z tego powodu warto stawiać na profesjonalistów.

Szeroka oferta podnośników elektrycznych

Marką, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem jest JLG. W parze z latami praktyki, idzie ogromna wiedza i jakość oferowanych maszyn. Jednymi z nich są wielozadaniowe podnośniki elektryczne, które dzięki akumulatorom marki Trojan zapewniają wydajną pracę podczas najróżniejszych prac – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-elektryczne/. Na ofertę elektrycznych podestów składają się:

  • podnośniki nożycowe o wysokość roboczej do 14,19 m,
  • podesty przegubowe, których wysokość robocza może wynieść aż 20,39 m,
  • kompaktowe podnośniki masztowe Toucan JLG o wysokości roboczej 12,65 m,
  • podesty z serii AM (wysokość robocza 14,42 m).
  • zwyżki na gąsienicach o wyjątkowo dużej wysokości roboczej – 25,60 m,
  • efektywne podnośniki magazynowe i pionowe dla personelu.

Wybierając wyżej wymienione maszyny, w pakiecie otrzymujemy również kompleksowe wsparcie serwisowe. Jeśli nasze urządzenie przestanie prawidłowo działać, możemy być pewni, że fachowcy z JLG dotrą do każdego zakątku Polski w ciągu najbliższych 24 godzin od zgłoszenia usterki. Czy zatem warto ufać sprawdzonym firmom? Przykład JLG potwierdza, że jedynie profesjonalizm jest drogą do sukcesu.

Similar Posts