Dekoracje

Dekoracyjne panele ścienne 3D do salonu

Dekoracyjne panele ścienne 3D do salonu

Salon może wyglądać niezwykle nowocześnie dzięki prawidłowo dobranym ściennym dekoracjom. Tapety nie są już jedyną możliwością pozwalającą na ciekawy design. Aby pokój dzienny mógł wyglądać modnie, potrzebne są inne znacznie bardziej solidne rozwiązania, mogą nimi być wykonane z trwałego styropianu panele ścienne 3D.

Większość właścicieli mieszkań stosuje je do zaaranżowania interesującego wnętrza głównie w salonie, prawidłowo dobrane nadają się jednak także do innych pomieszczeń mieszkalnych, także do sypialni czy przedpokoju. Można podnieść ich atrakcyjność poprzez połączenie ich z listwami oświetleniowymi LED. Stosuje się je do pokoi o nieco większym metrażu, w ten sposób zachowuje się ich przestronny charakter i efektowny wygląd. Te pojedyncze ścienne ozdoby potrafią przykuć uwagę niejednej osoby przebywającej w pokoju. Wyglądają one na dużo droższe niż są w rzeczywistości.

Atrakcyjna aranżacja za niewielkie pieniądze

Trwałość wystroju powinna być brana pod uwagę w czasie urządzania pomieszczenia. Dzięki panelom ściennym 3D można liczyć na to, że zostanie ona zachowana i nie zmieni się poprzez użytkowanie pokoju. Materiał to różne propozycje, między innymi: pianka poliuretanowa, MDF lub PCV, ale także drewno czy beton. Umieszczenie tych dobrze dobranych do siebie elementów pozwala na stworzenie wyjątkowej kompozycji. Panele ścienne 3D mogą przyjmować różne wzory, dzięki temu właściciel mieszkania jest w stanie szybciej się na nie zdecydować. Do dyspozycji są produkty nie tylko ciekawe, które wizualnie mogą zastąpić niejeden obraz, ale także niedrogie. W każdym specjalistycznym sklepie klient jest w stanie zauważyć wiele takich wyrobów pasujących do wystrojów minimalistycznych, nowoczesnych czy loftowych. Coraz częściej rozszerza się ich możliwości i próbuje łączyć z innymi stylami wnętrzarskimi, między inny z klasycznym.

Jakie nowoczesne produkty wybrać?

Duży przekrój materiałów widoczny jest zwłaszcza w bogato wyposażonych sklepach internetowych i stacjonarnych. Stosunkowo najtańszą propozycją są panele ścienne 3D wykonane z PCV, z tym lekkim, trwałym tworzywem dobrze się współpracuje. Dostępne są też różne wzory, nie brakuje też niestandardowych kolorów, w ofercie nie występuje tylko neutralny kolor biały. Ich dużą zaletą jest to, że można je czyścić, jeśli ulegną zabrudzeniu. Z takimi panelami ściennymi 3D będzie można łatwiej dysponować całym pokojem, dbać o jego czystość i poprawny wizerunek. Ich montaż nie jest również dużym obciążeniem dla właściciela mieszkania, jest on w stanie wziąć większość prac montażowych na siebie.

Similar Posts