Meble Ogród

Aranżacja zielonej przestrzeni nigdy nie była tak wygodna! Poznaj niebanalne sofy do ogrodu

aranzacja-zielonej-przestrzeni-sofy-do-ogrodu

W poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań do ogrodu można znaleźć wiele ciekawych wynalazków, które jednak oprócz funkcjonalności nie obiecują nic więcej. Prawdziwą sztuką jest odnaleźć taki mebel ogrodowy, który będzie również piękny, pasujący do stworzonej już wcześniej aranżacji. Sofy do ogrodu stanowią idealne połączenie powyższych cech, a dzięki temu są tak chętnie wybierane do aranżacji przytulnego, zielonego kącika.

Sofy do ogrodu w różnych rozmiarach oraz kształtach

Dzięki nim jesteś w stanie zaaranżować na nowo swoją przestrzeń zupełnie inaczej niż do tej pory. Sofy do ogrodu są nie tylko użyteczne, ale również wykonane z trwałych materiałów oraz z wykorzystaniem ciekawych pomysłów dekoratorskich. Co masz do wyboru?

Okrągła sofa do ogrodu

Znajdzie swoje zastosowanie między innymi na niewielkich tarasach oraz większych balkonach czy loggiach. Jej opływowy kształt jest nie tylko nowoczesny, ale również praktyczny. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż jej inne, klasyczne odpowiedniki, gwarantując tyle samo lub nawet odrobinę więcej miejsca do siedzenia.

Jest niezwykle efektowna i robi wrażenie na gościach, być może dlatego, że jest dość rzadko spotykana wśród aranżacji ogrodowych. To właśnie dzięki niej możesz wyznaczać trendy wśród swoich znajomych.

Z zadaszeniem

Jak już wyżej wspomniano, sofy do ogrodu mają nie tylko walory estetyczne, ale również praktyczne. Jednym z nich jest, funkcjonujące w niektórych modelach, zadaszenie, dzięki czemu nawet deszcz czy nadmierne słońce nie przeszkodzi ci w relaksie czy lekturze ulubionej książki.

Z podnóżkiem

Dla zwiększenia twojej wygody, niektóre wersje sof do ogrodu posiadają dodatkowe miejsce na nogi w kształcie podnóżka.

Klasyczna sofa do ogrodu

Oprócz tych okrągłych, zaopatrzonych w podnóżek czy zadaszenie, istnieją również klasyczne sofy na długich nóżkach lub całej stojącej na ziemi konstrukcji. Dodatkowo, można je podzielić na jeszcze mniejsze kategorie, biorąc pod uwagę ich indywidualne rozwiązania projektowe.

  • Dla dwóch lub trzech osób

W zależności do twoich indywidualnych potrzeb, możesz wybrać sofę do ogrodu dla dwóch lub trzech osób. Gwarantuje ona komfort siedzenia oraz nienaganny, klasyczny wygląd. Jest również łatwa w utrzymaniu i przechowywaniu, dzięki czemu posłuży na długi czas.

  • Z jednym lub dwoma oparciami

Ta sofa do ogrodu jest podobna do szezlongu, a dzięki temu zmienia się również jej podstawowe zastosowanie. Staje się nie tylko wygodną kanapą, ale również leżakiem ogrodowym, na którym możesz swobodnie wypoczywać w pojedynkę lub w tandemie.

  • Do tworzenia całych modułów oraz pojedyncza

Wybór należy do ciebie: możesz swobodnie łączyć ze sobą różne części mebli ogrodowych, aby stworzyć z nich wspólną całość lub kupić konkretną sofę, stanowiącą odrębną część wyposażenia ogrodu.

Similar Posts