Dekoracje

Oryginalne wzory pościeli

Oryginalne wzory pościeli

Pościel stosowana na co dzień w domowych sypialniach dużo mówi o nas samych. Niegdyś w sklepach z pościelami nie było zbyt dużego wyboru i w naszych domach właściwie znajdowało się dokładnie to samo, co też u sąsiadów. Czasy przeszłe nie sprzyjały indywidualności, a do tego wszystko było szare i pozbawione intensywnych barw. Dziś w sklepach internetowych można kupić niezwykle oryginalne wzory pościeli po bardzo przystępnych cenach.

Nie dość, że te nowoczesne pościele wykonane są z przewiewnych i wysokiej klasy gatunków tkanin, to jeszcze funkcjonują w postaci efektownych, pomysłowych i nierzadko dowcipnych nadruków, dzięki czemu nasze sypialnie mają szansę pozbyć się napuszonej pompatyczności i stać się miejscami jeszcze bardziej sielskimi i magicznymi. Dowcipne pościele wraz z dopasowanymi poszewkami na poduszki są wspaniałym pomysłem na prezent zarówno dla nastolatka, jak i osoby dorosłej. Gdy raz położymy się w ciepłej, przytulnej i kolorowej pościeli, nie będzie nam się chciało wychodzić z łóżka!

Motywy na kolorowej pościeli

Zachwycają dokładnością odwzorowania. Dziś wreszcie możemy pozwolić sobie na zakup kolorowych zestawów pościelowych, o jakich niegdyś mogliśmy tylko pomarzyć, oglądając różnorodne motywy w zagranicznych katalogach. Wśród ofert firm sprzedających pościele i elementy oprawy sypialni na szczególną uwagę zasługują:

  • pościel z wizerunkami bohaterów komiksów MARVELA, nastoletni fani tych produkcji je uwielbiają
  • pościel siano – coś dla wielbicieli aranżacji w wiejskim klimacie, świetnie pasuje do typowo drewnianej oprawy łóżek oraz drewnianych elementów we wnętrzu
  • pościel w duże, rozłożyste liście – coś dla maniaków tematów związanych z ekologią
  • pościel w maliny lub truskawki – wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie w łóżku dużo słodkich pocałunków
  • pościel w kufle z piwem – dla wytrawnych wielbicieli napoi wyskokowych
  • pościel w muffiny, ciastka, cukierki i lizaki – pomysł dla smakoszy niewyobrażających sobie dnia bez słodkich łakoci

Pościel łatwa w praniu i prasowaniu

Nowoczesna pościel z materiałów drukowanych jest mniej kłopotliwa w praniu i prasowaniu od swoich poprzedniczek z wieloletnim stażem sypialnianym. Zapomnieć można o nieoczekiwanych rozpruciach, odpadających guzikach czy zacinających się zamkach. Po wypraniu i odwirowaniu pościel zachowuje taką samą elastyczność włókien jak przed włożeniem do pralki automatycznej. Kolorom nie szkodzą żadne z najczęściej wykorzystywanych proszków i płynów do prania.

Po wielu praniach pościel zachowuje żywe, soczyste barwy. Prasować ją można już w średniej wartości temperaturach, materiał już pod wpływem niewielkiej ilości ciepła traci szorstkość charakterystyczną po praniu, znów staje się miękki, przyjemny w dotyku oraz funkcjonalny. Kolorowe pościele funkcjonują w sklepach internetowych przy różnych długościach oraz szerokościach. W ten sposób łatwo można określić, jakiego rozwiązania do sypialni się szuka, czy interesuje nas pościel dziecięca, czy też będzie z niej korzystać osoba o wysokim wzroście. 

Similar Posts