chojnów eu

Spektakl "Na rozstajnych drogach" na scenie MOKSiR Zaprasza…

[ad_1]

Spektakl "Na rozstajnych drogach" na scenie MOKSiR

Zapraszamy serdecznie na spektakl "Na rozstajnych drogach", w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej ZaŚwiaty, którą prowadzę, ja Karolina Rosocka.
Premiera odbyła się 1 marca w auli LO, tym razem chcemy się zmierzyć z większą sceną, dlatego zagramy po raz drugi w Domu Kultury w Chojnowie.
Mamy kilka nowych rozwiązań, a i widoczność będzie znaczenie lepsza, dlatego zapraszamy również tych, którzy byli z nami podczas premiery.

Na rozstajnych drogach dzieją się rzeczy niezwykłe i przerażające jednocześnie. To miejsce symboliczne. To również początek mrocznej ballady oraz opowieści, która powstała w ciągu ostatnich pięciu miesięcy.

Przez ostatnie pół roku grupa zaangażowanej młodzieży rozwijała swoje umiejętności aktorskie i wokalne oraz poznawała starą tradycję. I choć początki tej znajomości nie były dla nich łatwe, a język pieśni dziwny i przestarzały, okazało się, że kultura tradycyjna ma im wiele do zaoferowania.
W wyniku tych spotkań powstał scenariusz bazujący na tekstach pieśni.

W historii zaznaczają się trzy, najważniejsze kiedyś w życiu każdego człowieka, momenty: narodziny, zaślubiny i śmierć i to wokół nich zbudowana została opowieść.

A wszystko to z niezwykłą muzyką tworzoną na żywo przez młodzież w czasie występu.

Co się wydarzyło na rozstajnych drogach?
Przekonajcie się sami….

Zapraszamy serdecznie!
25.04 / godz. 18.30 / MOKSiR Chojnów / wstęp bezpłatny
https://www.facebook.com/events/2626375070766847/


[ad_2]

Źródło wpisu

Similar Posts